Dodáme a namontujeme Vám kvalitní okna vyrobená v Česku.
Rychlý způsob, jak vybrat skutečně dobrá okna
- 6 v
ěcí, na které si dát pozor


1. materiál

Zkontrolujte jaký materiál a jaké komponenty jsou použity při výrobě oken. Při výrobě oken používáme pouze kvalitní neměcké profily GEALAN vyrobené nejmodernějšími postupy.

2. země výroby

Země výroby je důležitá kvůli norem kvality, které je nutno při výrobě dodržovat. Plastová okna i hliníková okna vyrábíme v České republice a při výrobě dodržujeme nejpřísnější normy České republiky a Evropské unie. Díky tomu máte záruku nejvyšší kvality na okna české výroby.

3. vlastnosti okna a profilu rámu

Pečlivě vybírejte správná okna pro Váš dům. Optimální okno Vám přinese komfotní bydlení a nezatíží zbytečně Váš rozpočet.

Zvolit můžete plastová okna nebo okna z hliníkových pofilů. Vybírat lze mezi jednotivými typy rámů či zasklení. Zavolejte nám na tel.
777 333 230, my Vám rádi pomůžeme vybrat typ
okna a nabídneme nejvýhodnější cenu. Sami si můžete vybrat v sekci Profily oken

4. bezpečnost

Okno je velmi citlivým bezpečnostním bodem Vaší nemovitosti, mějte to vždy na paměti. Již ve standardním provedení oken dostanete kvalitní kování  se zvýšenou bezpečností proti vloupání. Prodáváme pouze skutečně bezpečná plastová okna.

5. dostupnost montáže a služeb

U nás budete mít jistotu rychlé, kvalitní a odborné montáže. Naše firma zajišťuje jak záruční, tak i pozáruční servis na veškeré komponenty a doplňky, které dodáváme.

6. odborná montáž

Okna namontovaná nekvalitně nebo svépomocí nemohou poskytnout plný komfot, navíc u takové montáže hrozí výrazné zkrácení životnosti nových oken. Proto námi dodávaná okna montují pouze odborně proškolení pracovníci a na takto namontovaná okna dáváme záruku dlouhé životnosti.
      Jaroslav VOPAT Teplice
Okna - Levne.cz