DOPLŇKY KE DVEŘÍM
KLIKY VHODNÉ PRO VCHODOVÉ DVEŘE
Vchodové dveře osazujeme moderními dveřními klikami v šířkách štítku 32 a 52 mm. Dveřní soupravy klik jsou standardně dodávány v bezpečnostním provedení, což znamená, že šroubení je pouze z vnitřní strany. Vchodové dveře jsou tak odolné proti násilnému vniknutí.

Samozřejmostí je výztuha vnitřního i venkovního štítku proti deformaci štítku při páčení a také výztuha otvoru cylindrické vložky proti zlomení, pokud není uvedeno jinak. Kliky tak posilují bezpečnost vybraných vchodových dveří.
Kliky
Panty
Vstupní dveře standardně osazujeme kvalitními dveřními panty JOCKER, které jsou plně seřiditelné ve všech osách. Můžete zvolit některou z těchto barevných variant - bílá, tmavě hnědá, bronz, zlatý dub, stříbrná a třešeň.

Pro dveře s větším zatížením (nad 120 kg) a nadrozměrná křídla doporučujeme panty BRILLANT od německé firmy SIGU-Druckguss, které jsou rovněž nezávisle seřiditelné ve třech osách. Dostupné barevné odstíny jsou bílá, stříbrná, tmavě hnědá a zlatý dub.

Výhodou je možnost barevného sladění pantů a klik - neváhejte se obrátit na naše odborné pracovníky, kteří Vám s výběrem a sladěním rádi pomohou.
Dveřní madla
Trubková madla jsou nejčastější variantou dveřních madel. Základní materiálové provedení všech typů této řady je nerezová ocel (surová, nylonovaná). U vybraných typů lze rovněž nerezovou ocel upravit pískováním nebo kartáčováním.

Nabízíme i typy madel vyrobeny z mosazi, surového hliníku, anodovaného hliníku nebo v barvách RAL. Výrobní průměr madel činí 30 mm
Klepadla
Zvlášť pro vstupní dveře s dekorativní výplní se velmi hodí klepadla luxusního vzhledu. Nabízíme Vám klepadla v provedení URNA a LEV a to ve stříbrné či zlaté barvě.
      Jaroslav VOPAT Teplice
Okna - Levne.cz