Kvalitní vchodové dveře
Vyberte si z více než stovky různých typů vstupních dveří v provedení z kvalitního plastu či hliníku. Vstupní dveře nabízíme v příčkovém provedení nebo s dekorativní výplní. Při výrobě vchodových dveří klademe důraz především na bezpečnost!
Zvolte si typ vchodových dveří a některé z barevných provední nebo oblíbený dřevodekor.

Nabízíme také širokou škálu dveřních doplňků jako např. kliky, panty, klepadla, madla a dveřní kukátka.
Plastové dveře
Plastové vchodové dveře vynikají výbornými zvukovými a tepelnými izolačními vlastnostmi. Nabízíme široké spektrum typů dveří, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Nabízíme praktické příčkové vchodové dveře nebo designové vchodové dveře s dekorativní výplní.
Příčkové vchodové dveře naleznete zde.
Výplně pro Designové vchodové dveře Vám nabídneme z tištěného katalogu Českého výrobce výplní Perito, nebo si je můžete vybrat
přímo na stránkách www.perito.cz
Hliníkové vstupní dveře
Hliníkové vstupní dveře vynikají dlouhou živoností, vysokou pevností a výbornou tepelnou izolací. Splňují vysoké nároky na bezchybnou a dlouhodobou funkčnost. Oproti plastovým dveřím bývá řešení s hliníkovými profily nákladnější. Pro své charakteristické vlastnosti bývají hliníkové dveře nejčastěji použity na průmyslových a komerčních objektech.
Pro další info nás kontaktujte na 777 333 230.
Doplňky k vchodovým dveřím
Součástí vchodových dveří jsou také doplňky. Potřebujete k vybraným dveřím madlo, klepadlo, kukátko a jiné doplňky? U nás najdete, co hledáte. Navštivte naši sekci Doplňky ke dveřím.
      Jaroslav VOPAT Teplice
Okna - Levne.cz