DOPLŇKY K OKNŮM
Interiérové PVC parapety nabízíme v barevných provedeních dle vzorníku.
PVC parapety vynikají snadno udržovatelným povrchem.
Parapety interiérové
šířka: 180 - 600 mm
výrobní délka: 6 000 mm
tlouštka parapetu: 20 mm
výška nosu: 40 mm
vrchní strana vysokotlaký laminát
Barevné provedení:
1003 bílá folie
1170 carrarský
mramor
1173 třešeň
1176 buk
1110 zlatý dub
Sítě proti hmyzu
Nejen klidný spánek, ale i čistý interiér bez nevítaných návštěvníků zajistí sítě proti hmyzu.
Jsou přirozenou velmi efektivní ochranou proti obtížnému hmyzu.
      Jaroslav VOPAT Teplice
Okna - Levne.cz
Parapety venkovní
Venkovní parapety nabízíme hliníkové.
    - vysoce kvalitní z taženého hliníku
    - standardní z ohýbaného hliníkového plechu
 
Rozměry a konstrukce parapetů:
Žaluzie horizontální
Typ IDK je dnes nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken. Žaluzie je ovládaná řetízkem /v barvě bílé, hnědé, béžové nebo šedé/, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosiče mohou být v barvě bílé, šedé a třech odstínech hnědé barvy. Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 24 barevných odstínech /IDK 18/, nebo lamelou o síle 0,21 mm v 33 barevných odstínech /IDK 21/. Další možnost modifikace je použití lamely o šířce 16 mm v 6-ti barevných odstínech /IDK 16L/. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.
Žaluzie vertikální
Žaluzie bambusové
Systém Blue line je postaven na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.
Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Boční vedení silonovou strunou nabízíme jako standard. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově. V tomto případě je nutná instalace trafa.